STOP&GROW Opinie

Hairdreams Stop&Grow daje wyśmienite efekty przy zwalczaniu wypadania włosów.
Jednak również najlepszy preparat na porost włosów potrzebuje trochę czasu ażeby w pełni pokazać swoje działanie.

Stop & Grow Doświadczenia

Noel Geronimo K. "Mam 29 lat, a moje włosy z roku na rok są …
Daniel P. "Witam, nazywam się Daniel P. i cierpię z …
TORSTEN F. Wypadają mi włosy …. I wy moglibyście mi …
Noel Geronimo K.
stellt sich vor:

"Mam 29 lat, a moje włosy z roku na rok są coraz cieńsze, mam nadzieję, że dzięki temu cudownemu produktowi, staną się one grubsze i przestaną wypadać."

1.TERMIN: MODEFRISEUR POHL W MONACHIUM

Feedback Modefriseur Pohl:

„Pierwsze spotkanie z panem Noel K. było bardzo dobre. Pan Noel już wcześniej dobrze się poinformował i w każdym razie w odpowiednim momencie zaczął walczyć z wypadaniem włosów, które nie było u niego jeszcze ekstremalne, ale w jego odczuciu za duże. Początkowo był szczerze mówiąc trochę sceptyczny, ponieważ nie był „typowym” kandydatem dla Stop&Grow. Miał jeszcze dużo gęstych włosów. “

Pierwsze zdjęcia skóry głowy za pomocą mikroskanera:

2.TERMIN PO 2 TYGODNIACH: MODEFRISEUR POHL W MONACHIUM

Feedback Modefriseur Pohl:

„Teraz pan Noel miał swoją drugą wizytę i musimy powiedzieć, że jesteśmy bardzo zaskoczeni. Pan Noel K. sam miał wrażenie , że już po 2 tygodniach włosy stały się bardziej gęste, co potwierdziło się również na zdjęciach zrobionych mikroskanerem.
Mamy kilka delikatnych nowych włosów, które przez stosowanie preparatu zostały pobudzone do wzrostu. “

3. TERMIN PO 4 TYGODNIACH: MODEFRISEUR POHL W MONACHIUM

Feedback Modefriseur Pohl:

„Pan Noel K. radzi sobie bardzo dobrze z terapią, zarówno u nas, jak i w domu. Włosy w każdym razie rosną dalej i będzie ich więcej. Również włosy, które już są, stają się mocniejsze i częściowo z jednego mieszka wychodzą 4! włosy. Potwierdza się także jego osobiste odczucie, że włosy stały się gęstsze i mocniejsze.“

4. TERMIN PO 6 TYGODNIACH: MODEFRISEUR POHL W MONACHIUM

Feedback Modefriseur Pohl:

„Również podczas tej wizyty zdjęcia ponownie potwierdziły, że w dalszym ciągu pojawiają się nowe włosy, a te które już są, stają się mocniejsze."

5. TERMIN PO 8 TYGODNIACH: MODEFRISEUR POHL W MONACHIUM

Feedback Modefriseur Pohl:

Jak uprzednio tak i teraz widać więcej nowych włosów, które stają się coraz dłuższe i mocniejsze, a także włosy, które już były, są mocniejsze i zdrowsze.

Daniel P.
stellt sich vor:

"Witam, nazywam się Daniel P. i cierpię z powodu silnego wypadania włosów. Próbowałem już wszystkich produktów, ale niestety nic nie pomogło. Jestem zrozpaczony, że w wieku 28 lat cierpię z powodu utraty włosów".

1.TERMIN: U SPECJALISTY HAIRDREAMS HAAR-ZAUBER

Feedback fryzjerki Kerstin Richter:

Daniel miał swoją pierwszą wizytę u nas w salonie. Od lat cierpi na wypadanie włosów, co szczególnie widoczne jest w tylnej części głowy. Myślę, że jest bardzo obiecującym kandydatem, ponieważ jego mieszki wypełnione są jeszcze włosami.

2.TERMIN PO 3 TYGODNIACH: U SPECJALISTY HAIRDREAMS HAAR-ZAUBER

Feedback fryzjerki Kerstin Richter:

Podczas drugiej wizyty Daniela nie było jeszcze widać zmian. Z doświadczenia wynika, że u młodych mężczyzn widać efekty dopiero po około 3 miesiącach terapii. Poza tym mogliśmy zaobserwować, że im młodsi są mężczyźni tym terapia przynosi lepsze efekty.

TORSTEN F.
stellt sich vor:

Wypadają mi włosy …. I wy moglibyście mi pomóc. Szczególnie w tyle głowy jak widać na zdjęciu oraz tworzą się zakola. Wypróbowałem już wiele preparatów na porost włosów - bezskutecznie. Ucieszyłbym się, gdybym mógł wziąć udział w akcji testowania produktu i informować was o efektach.

1.TERMIN: HAARSCHARF BEI BB W MAGDEBURGU

Feedback fryzjera:

Pierwsze spotkanie z panem F. było bardzo zadowalające. Efekt wypadania włosów widoczny jest w tyle głowy oraz na zakolach. W każdym razie są jeszcze mieszki włosowe, które za pomocą Stop&Grow będą produkować nowe włosy. Jesteśmy dobrej myśli i uważamy, że jest dobrym kandydatem.

2. TERMIN: HAARSCHARF BEI BB W MAGDEBURGU

Feedback fryzjera:

Pan F. był na drugiej wizycie w salonie. Stwierdziliśmy, iż pojawiło się dużo małych, nowych włosów! Pan F jest bardzo zadowolony z dotychczasowego efektu i z niecierpliwością oczekujemy na dalszy przebiegu terapii.